Byt 1+kk u Mendlova náměstí

R3.111
11900,00
Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 1+kk v nově zrekonstruovaném domě. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout včetně lednice, varné desky, digestoře a dřezu. Jednotka je vybavena dvěma pracovními stoly se židlemi, mezonetovým spaním s nočním stolkem a prostornou skříní. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V ceně pronájmu je internetové připojení. Ke každé bytové jednotce nabízíme 50% slevu na parkování.
Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti.
V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.
O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.
Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Paušální služby: 1 210 Kč

Limit spotřeby: 2 000 Kč

Kauce: 25 000 Kč

Administrativní poplatek: 5 000 Kč